Jana Čančarová
Janě Čančarové se díky metodě kvantového čištění podařilo dát sebe na první místo. A potom šla dolů i váha.

Zadýchávala jsem se do schodů, nechtěla jsem se na sebe dívat v  zrcadle, měla jsem vyšší tlak i cholesterol.
Prošla jsem si peklem. Začátkem března 2019 jsem najednou začala mít problémy s očima. Takový ten pocit suchých očí, občas mě tlačily, a tak jsem se rozhodla navštívit očního lékaře. Těch doktorů jsem nakonec navštívila víc, až jsem skončila na magnetické rezonanci, která ukázala, že mám nádor v hlavě. Nezbývalo mi než podstoupit operaci, při níž hrozilo, že nepřežiju, nebo se probudím slepá,“ vzpomíná na osudové chvíle Jana, která prodělala operace dvě a zažila hodně bolesti a trápení.

„Nemocnici jsem opouštěla 23. července 2019 s hrstí prášků, ale viděla jsem a byla jsem živá! Další rok jsem se z toho dostávala a lékaři mi postupně ubírali léky. Mám sice částečně poškozenou stopku hypofýzy, ale s tím se dá žít. Co mi však začalo vadit, byla moje váha. Měla jsem 105 kilo, akorát tak nejvyšší čas začít se sebou něco dělat.

Zkusila jsem to “ vzpomíná sympatická žena, která se už několik let věnuje metodě kvantového čištění, a to jí pomohlo nastartovat i proces hubnutí. 

„ Každý kdo se pustí sám do změny, má mou velkou poklonu. Jenže samotným nám to trvá dlouho. Na své vnitřní průšvihy, omezení a bloky si často ani nepřijdeme. 
Nejlepší je, spojit se s někým, kdo nás oslovil, s kým sympatizujeme, u koho cítíme, že nám může pomoci.

A pak se dějí skvělé věci." 
Čančarka

A ono to šlo! „Postupně jsem shodila na 92  kilo. Při mé výšce to sice stále ještě není ideál, ale nespěchám, ono to pomalu půjde dolů.  
A kdy se nedokážu úplně ovládnout? Jasně, že na návštěvě u rodičů na vesnici! Znáte to, svíčková s  knedlíkem, vepřo, knedlo, zelo, koláče a buchty. Vždycky, když k nim jedu na návštěvu, tak si tohle jídlo s chutí dám. Přece jenom je to od maminky. Jakmile se vrátím do Prahy, zase najedu na lehčí stravu,“usmívá se žena narozená ve znamení Kozoroha, která sice není moc na sport, zato však chodí na dlouhé procházky a aspoň třikrát týdně si dá minimálně deset tisíc kroků.

„Zajímavé je, že v dětství jsem měla ráda tělocvik a často jsem školu reprezentovala v různých soutěžích. O prázdninách jsem jezdila na tábory, kde jsem vyhrávala jednu sportovní akci za druhou. Však jsem taky byla štíhlá jako proutek, v osmnácti jsem měla 58 kilo. To byla postava snů. No, a taky proto jsem se asi brzy vdala, i když kdysi se holky brzy vdávaly všechny. Vztah nám nevyšel, ale mám dva syny, Petra a Michala, a tři vnuky. V těhotenství jsem sice dost nabrala, ale vždycky jsem to skoro všechno shodila. Tloustnout jsem začala, až když jsem se v roce 2007 přestěhovala do Prahy. 

Teď je podzim 2021, já mám dole 13 kilo, cítím se dobře, krevní tlak se mi upravil a cholesterol mám už jenom lehce zvýšený. Musím přiznat, že dřív jsem podzim ráda neměla. Plískanice, zima, brzy tma. Když jsem ale před dvěma roky přicházela o zrak a uvědomila si, že bych tohle už nikdy nemusela vidět, všechno jsem přehodnotila.

Četla jsem, že neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení. Tak se podle toho řídím,“ usmívá se Jana, která chodí na procházky, sbírá houby a užívá si každý okamžik. „Říkám, že tyhle dny mi ten nahoře dal navíc. Nemusela jsem tady už být. Malichernosti už neřeším, dokonce jsme odešla ze svého původního zaměstnání a bylo to moje nejlepší rozhodnutí.

Od té doby pomáhám druhým harmonizovat život metodou kvantového čištění podvědomých programů a bloků. Mými klientkami jsou ženy, které na sobě chtějí pracovat a  vyřešit jednou provždy problémy, s nimiž se v životě potýkají. Já osobně jim radím, ať tu změnu udělají dřív, než se jim podepíše na fyzickém těle. 

Jana Čančarová

Pomáhám ženám harmonizovat život metodou kvantového čištění podvědomých programů a bloků. Mými klienty jsou ženy, které chtějí žít vědomý život. Každá, která na sobě chce pracovat a vyřešit jednou pro vždy problémy, se kterými se v životě potýká.

Hubnutí, kvantové čištění, lektorka kurzu malování mandal s drahými kameny

Akční nabídka! Konzultace ZDARMA