Rezervujte si 15 min konzultacizdarma

Kvantové čištění tě zbaví emočních bloků

Rezervuj si termín 15. minutové konzultace ZDARMA

Načítám...

Co říkají mí klienti

"

Problémy ve vztahu. Kdo je dneska nemá? Jenomže ty moje trvaly víc než 10 let a už jsem nevěděla kudy kam. Když jsme s Janou začaly čistit, bylo mým cílem „narovnat“ vztah a žít ve spokojeném manželství. Nakonec to dopadlo úplně jinak. Nicméně nejlépe jak mohlo.

Jana je neuvěřitelně empatická. Vždycky se dokázala naladit na moje momentální rozpoložení a dokonale se mu přizpůsobila, a to včetně slovníku. Poznáte sami. Kvantové čištění mi doslova změnilo život. Díky, Jani.


Pavlína Sobolová

"

Konečně jsem to dokázala a dala v práci po 19 letech výpověď. Jsem na sebe moc pyšná, cítím se skvěle! Hlavně cítím nesmírnou úlevu a nadšení začít něco nového, posunout se dál. Paní Jana má na tom velkou zásluhu. Byla mi vždy podporou posouvala mne dál.


Martina z Přelouče 

"

Chtěla bych poděkovat Janě Čančarové za úžasnou hodinku kvantového čištění. Dala mi novou chuť bojovat s nepřízní osudu. Jani ještě jednou díky.


Maruška z Klatov

Zbav se toho, co tě oslabuje!

Vím, že jsou věci, které se ve tvém životě staly a díky nim si sebou neseš spoustu pocitů viny, naštvání, bezradnosti. 
Emoční bloky jsou nejčastější příčinou, proč se nedaří to, co chceš. Zbav se jich. Pomůžu ti s tím. 

 

Přestaň žít život podle představ své rodiny, manžela, přítele. Začni žít život podle svých představ. 

Pomáhám ženám harmonizovat život metodou kvantového čištění podvědomých programů a bloků. Mými klienty jsou ženy, které chtějí žít vědomý život. Každá, která na sobě chce pracovat a vyřešit jednou pro vždy problémy, se kterými se v životě potýká

Ing. Jana Čančarová
Kvantové čištění, lektorka kurzu malování mandal s drahými kameny