Rezervujte si 15 min konzultaci zdarma

Hubněte zdravě a spolehlivě

Nehledej důvody proč to nejde, hledej cestu, jak dát ty kila navíc dolů. Pomůžu ti s tím. Najdu spolu s tebou tu nejjednodušší cestu, jak dát ty tvoje kila dolů.

Rezervujte si termín 15. minutové konzultace ZDARMA

Načítám...

Mé klientky

Ahoj Janičko. Moc děkuji za podporu. Představ si, pupek mi splaskl. To je skvělý výsledek za týden. A to stačilo změnit jen pár věcí v mé stravě.

Ilona 

Měla jsem opravdu velké břicho a málo elánu a teď se vejdu do věcí, které jsem nosila před 6 lety! Nejvíc mě baví, že se lehce pohybuji a nezadýchávám se

Jaroslava

Jani, víš co je pro mě největší plus v tvojí podpoře? Když mě opouští motivace a ty mi napíšeš. Já začínám mít ráda i ty tvoje sms. Protože jsem už kolikrát chtěla přestat, ale když se ozveš… Haničko, tak copak jsi tyto 2 dny jedna? Jak se cítíš? Nepotřebuješ ode mě něco? Tak mě to vždycky tak nějak nakopne a jedu dál. Zatím 5 kg, ale pokračuju.

Hana z Vamberka

Měla jsem opravdu velké břicho a teď se vejdu do věcí, které jsem nosila před 6 lety.
Míry? Jak napsat kolik je rozdíl za 21 dnů? Tady jsou všechny:
Výchozí váha 11.7.  byla 81,5 kg. Nyní 26.8. váha je 75,3
Kila -6kg
Paže -2cm
Pod prsy -3cm
Pupek -10cm
Boky -4 cm
Stehna -3cm

 
Jsem nadšená s takovými výsledky.  Nejvíc mě baví, že se lehce pohybuji a nezadýchávám se.
I náladu mě ti ovlivnilo. Mám mnohem více elánu.
Děkuji osudu, že mě do cesty přidal Janičku, která mi pomohla sestavit můj hubnoucí plánu a podpořila mě vždy. Kdykoli jsem něco nevěděla, tak mi byla k dispozici.  Mám 65 let a neberu žádné léky a půjdu si nakoupit nové oblečení o dvě velikosti menší. Juch :)

Jaroslava Jarolíková

Nehledej důvody proč to nejde, hledej cestu, jak dát ty kila navíc dolů. Pomůžu ti s tím. Najdu spolu s tebou tu nejjednodušší cestu, jak dát ty tvoje kila dolů.

Ing. Jana Čančarová
Hubnutí, kvantové čištění, lektorka kurzu malování mandal s drahými kameny